Tábor 2024
Kdy: 13.7. - 24.7.2024 (sobota - středa) pro věk 10 - 12 let.

Kde: Penzion Mája, Benecko v Krkonoších

Cena: 8900 Kč

V ceně je jako vždy zahrnuto ubytovaní, strava, společná doprava z/do Prahy.

Kdo může jet: Tábor je určen pro účastníky LO, řešitele Dětské šifrovací hry a pro všechny, kteří rádi přemýšlí.

Na co je tábor zaměřen: Na vzdělávání a poznávání, na každodenní aktivní pohyb v přírodě, na přírodní vědy všeho druhu, na techniku, logiku, zdravý úsudek a nezapomenutelné chvíle.

Co se bude dít: Náplň bude pestrá. Část dne věnujeme hrám - běhací, chodící, přemýšlecí, deskové... a další prostor bude vymezen (Teď se neděs!) i přednáškám. Půjde vždy spíše o povídání o matematice, fyzice a ostatních vědách. Každý si vybere z paralelního programu, co ho právě bude zajímat. Letos se účastníci mimo jiné dozvěděli, proč a jak vzniká zemětřesení, jak se předpovídá počasí, jak blízko k sobě má diamant a tuha, že existuje trojúhelník, který má všechy úhly pravé, jak se šifrují zprávy, co je to doba ledová a spoustu dalších zajímavých informací.

Kdo se o nás bude starat: Starší polovina organizátorů jsou absolventi VŠ (Matematicko-fyzikální fakulty UK, právnické fakulty UK), druhá část jsou studenti posledních ročníků SŠ, bývalí účastníci našich táborů.

Samozřejmě budou organizátoři schopni zodpovědět otázky, popřípadě připraví povídání i o tématech, která budou děti zajímat.

Dále nesmí chybět kytara a zpívání, les a voda, noční hry, dobrodružství, napětí, legrace, táboráky a spousta dalších věcí. Program bude celodenní, volného času nebude moc. Jediné, co bude chybět, je nuda.

Jak to na táboře chodí a co všechno se dělo v minulých letech, se dozvíte přímo na tomto webu.

Kapacita: 28 dětí

Stravování: 5x denně + pití celý den přímo v chatě

Když se mi něco stane: Všichni organizátoři jsou držitelé průkazu ZZA (zdravotník zotavovacích akcí) a jsou schopni poskytnout první pomoc.

Když mi něco není jasné: Všechny dotazy a připomínky rádi zodpovíme na kontaktním emailu či telefonním čísle.

Všichni organizátoři pracují jako dobrovolníci bez nároku na jakýkoliv honorář.


Kontakt:
Pavla Procházková
pavla.prochazkova@mensa.cz
605 203 321


Na všechny se už teď moc těšíme.
Vaši organizátoři